Air Canada Cargo برای مبارزه با قاچاق غیرقانونی حیوانات وحشی ثبت نام می کند

Air Canada Cargo آخرین هواپیمایی است که برای اعلامیه قصر باکینگهام به ایالات متحده برای حیات وحش (UFW) ثبت نام کرده و هدف آن مبارزه با تجارت غیرقانونی حیوانات وحشی است.

با ثبت نام در اعلامیه ، شرکت ها قصد دارند آگاهی مسافری ، مشتری ، مشتری و کارکنان را در مورد ماهیت ، مقیاس و پیامدهای تجارت غیرقانونی حیات وحش افزایش دهند.

تجارت کالا گفت: “ما می دانیم که ما مسئولیت مداوم داریم تا اطمینان حاصل کنیم که اقدامات مناسب برای کاهش خطر قاچاق حیوانات وحشی از طریق باربری و از طریق همه ارائه دهندگان خدمات ما انجام می شود.”

در این بیانیه 11 تعهد جداگانه وجود دارد که بطور گسترده در حوزه اولویت و استراتژی زیر قرار می گیرد: مقابله با تجارت در حیوانات وحشی غیرقانونی. اشتراک و شناسایی اطلاعات؛ اقدامات عملی برای متوقف کردن حمل و نقل محصولات غیرقانونی از حیات وحش؛ و سازوکارهای جدیدی برای مقابله با تجارت غیرقانونی حیوانات وحشی.

به عنوان بخشی از اعلامیه کاخ باکینگهام ، Air Canada Cargo فرآیندهای صدور گواهینامه ارزیابی محیط زیست IATA (IEnvA) و تجارت غیرقانونی حیات وحش (IWT) را آغاز کرده است.

طبق اعلام IATA ، تجارت بین المللی غیرقانونی حیوانات وحشی حداقل 19 میلیارد دلار ارزش دارد ، در حالی که فرصت های کاهش برای حمل و نقل غیرقانونی گونه های در معرض خطر (ROUTES) مشارکت گفتند که این تجارت هر ساله بیش از 7000 گونه را تحت تأثیر قرار می دهد.

گفته شد: “ما قبلاً برای جلوگیری از قاچاق غیرقانونی حیوانات وحشی اقداماتی انجام داده ایم.” وی گفت: “از طریق IATA ، ما در کنوانسیون تجارت بین المللی گونه های در معرض خطر جانوران وحشی و فلور (CITES) امضا کنیم. به همین ترتیب ، ما محموله های گونه های تهدیدآمیز یا حیات وحش را که به عنوان تجارت غیرقابل پایداری و محصولات مرتبط با آنها برای حمل بار حمل می شود ، قبول نمی کنیم. “

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید