Lufthansa Cargo عملیات دارویی را با دو امکانات جدید گسترش می دهد

لوفت هانزا کارگو با افتتاح یک مرکز جدید در مونیخ و دیگری در شیکاگو عملیات دارویی خود را گسترش داده است.

Lufthansa Cargo Pharma Hub Munich جدید در فرودگاه این شهر فضایی را برای حداکثر 96 پالت و محموله سست در دو محدوده دمای مختلف (2 درجه سانتیگراد تا 8 درجه سانتیگراد و 15 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد) و فریزر (پایین تا – 18 درجه سانتیگراد) تقریباً در 1000 متر مربع و در چندین سطح. این شرکت هواپیمایی امیدوار است که در پاییز دارای اعتبار IATA CEIV باشد ، که نماینده اولین تأسیسات در فرودگاه مونیخ برای دستیابی به استاندارد است.

هارالد گوی ، عضو هیئت مدیره Lufthansa Cargo گفت: “با مرکز جدید داروسازی در قطب ما در مونیخ ، یک زیرساخت پیشرفته برای حمل و نقل حساس به دما ایجاد کرده ایم که به مشتریان ما حتی بالاتر از کیفیت حمل و نقل برای محموله های دارویی خود در آینده نیز اطمینان خواهد داد.

“به ویژه در زمینه همه گیر کرونا ، بار دیگر ارتباط زنجیره های تأمین پایدار و حمل و نقل سریع داروها یا واکسن ها نشان داده شده است.”در همین حال ، در ژوئن لوفت هانزا کارگو یک مرکز داروسازی در شیکاگو در فرودگاه اوهار افتتاح کرد.

تسهیلات 750 متر مربع برای چندین پله تا 54 پالت و 102 کانتینر خنک در دو محدوده دمای مختلف (2 درجه سانتیگراد تا 8 درجه سانتیگراد و 15 درجه سانتیگراد تا 25 درجه سانتیگراد) و در فریزر (پایین تا -18 درجه سانتیگراد).

بیشتر محموله های دارویی که توسط لوفت هانزا کارگو حمل می شود در مرکز داروسازی فرانکفورت واقع شده اند که در سال 2018 توسط حدود دو سوم تا 8000 متر مربع تمدید شد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید