Q7 Air Cargo در Airflo متخصص فاسدشدنی سرمایه گذاری می کند

شرکت لجستیک Q7 Air Cargo مستقر در دبی قصد دارد به یک شرکت هلدینگ حمل و نقل فاسدشدنی Airflo از گروه گل هلند علاقه مند شود.

آنها گفتند Q7 Air Cargo و شرکت خواهرش ، تایگر فریت ، اپراتورهای طولانی مدت در صنعت تدارکات فاسدشدنی آفریقا هستند و مشارکت آنها در مشاغل Airflo “تمرکز ما را در ارائه راه حل های لجستیک فاسدشدنی برتر به مشتریان بیشتر می کند” ،

ایرفلو در کنیا و هلند فعالیت دارد.

از اول سپتامبر ، Q7’s Andrew Pattenden به عنوان مدیرعامل شرکت هلدینگ Airflo منصوب می شود و پیم دی ویت و پیتر ورنر کریستنسن به ترتیب به عنوان رئیس واحد تجاری فرعی هلند و کنیا ادامه می دهند.

گروه گلهای هلند (DFG) فقط اخیراً خرید مشاغل Airflo را از DSV Panalpina به پایان رسانده اند.

پانالپینا در سال 2015 حمل و نقل را به عنوان بخشی از تلاش برای گسترش حضور خود در بازار فاسدشدنی خریداری کرد.

Airflo در زمینه حمل بارهای فاسدشدنی از جمله گل های شاخه بریده تازه ، قلمه ، سبزیجات و سایر محصولات از تجهیزات اخیراً به روز شده با کنترل آب و هوا واقع در فرودگاه بین المللی جومو کنیاتا در نایروبی تخصص دارد ، در حالی که Airflo BV راه حل های لجستیک را به پایان می رساند ، با یک خاص تأکید بر محموله های فاسدشدنی که به داخل و غرب اروپا می روند.

در همین حال ، DFG یک خانواده در سراسر جهان از شرکت های بازرگانی تخصصی است که گل های شاخه بریده ، دسته گل ، گیاهان و سبزیجات تزئینی را وارد ، صادرات ، تجارت و توسعه بازار می کند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید