دولت مجارستان ایرباس A330-200F را از قطر کارگو خریداری می کند

به گفته پرتال اوریگو دولت مجارستان ، وزارت امور خارجه و تجارت مجارستان یک  ایرباس باری A330-200 از قطر ایرویز خریداری کرده است.

این اقدام در حالی صورت گرفته است که گزارش شده است کشور با توجه به کمبودهای ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا ، به دنبال افزایش ظرفیت بار هوایی خود است.

هنگامی که “وظایف دولتی” را انجام ندهید ، هواپیما برای حمل بار تجاری به شرکت ارزان حمل و نقل مجارستانی ویز ایر اجاره داده می شود.

نشریه مجارستانی Airportal.hu توضیح داد: “یکی از مزایای فعالیت در ثبت نام غیرنظامی [مانند Wizz Air] این است که به راحتی می توان مجوزهای لازم برای فرود و مسیر را بخصوص در خاور دور دریافت کرد تا اینکه برای یک هواپیمای نظامی است. ”

اوریگو اضافه کرد که گرفتن مجوزهای فرود نظامی “پیچیده تر” در کشورهای دیگر از غیرنظامیان است. علاوه بر این: “ماشین های نظامی نیز در درجه اول برای حمل و نقل مسافر طراحی شده اند ، جایی که امکانات [ظرفیت] حمل و نقل [حمل و نقل] محدود است”.

شرکت هواپیمایی قطر ایرویز در حالی که به سمت افزایش ناوگان بوئینگ 777F خود حرکت می کند ، به تدریج بارهای هواپیمای ایرباس A330-200 خود را کنار می کشد.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید