Cargo Turkish در نیمه اول سهم بازار را به دست می آورد

Cargo Turkish به دلیل “عملیات ویژه حمل بار هوایی” در نیمه اول سال سهم خود را در بازار افزایش داد.

طبق داده های WorldACD ، شرکت هواپیمایی استانبول شاهد افزایش سهم بازار خود در نیمه اول از 3.9٪ در سال گذشته به 5.4٪ در سال 2020 بود که شرکت حمل و نقل “عملیات ویژه حمل بار را با ایجاد یک پل هوایی جهانی حفظ کرده است” . داده های WorldACD نشان می دهد که حجم ویژه بار این شرکت هواپیمایی در نیمه اول سال 2020 67٪ سالانه رشد کرده است.

این شرکت هواپیمایی گفت که خدمات دارویی ، تجهیزات پزشکی ، حمل کالای خطرناک و حمل محموله های گرانبها بدون وقفه ادامه داشته و از اول فوریه تا 31 آگوست 30 هزار تن دارو و نزدیک به 10 هزار تن تجهیزات پزشکی حمل کرده است.

“به عنوان اولین مارک حمل بار هوایی که دارای هر سه گواهینامه یعنی” CEIV Pharma “،” CEIV Fesh “و” CEIV Live Animal “است که توسط IATA صادر شده است ، Turkish Cargo از حفاظت با استانداردهای بالا در اتاق های ویژه ذخیره سازی کالا خود اطمینان حاصل می کند با محدوده های مختلف دما در تأسیسات آن با مساحت 3500 متر مربع در فرودگاه های استانبول و آتاتورک موجود است. “

شرکت های هواپیمایی دارای دسترسی به باربری در نیمه اول سال عملکرد خوبی داشته اند زیرا شرکت های هواپیمایی مسافربری خالص به دلیل زمینه سازی فعالیت ها ، شاهد حذف بسیاری از ظرفیت های خود از بازار بوده اند.

سال گذشته ، Turkish Cargo بالاترین نرخ رشد را در 10 شرکت برتر حمل و نقل گزارش کرد ، زیرا داده های IATA نشان داد که میزان ترافیک سالانه 19.3 درصد افزایش یافته و به بیش از 7 میلیارد تن کیلومتر رسیده است.

حمل هوایی واکسن یونیسف توسط Cargo Turkish

طبق بیانه ای جدید از طرف شرکت های هواپیمایی ترکیه، حمل واکسن ها  توسط Cargo Turkish انجام می شود. این شرکت با اخذ مدرک Tk Pharma که بر طبق استانداردهای جهانی تهیه شده است، ارسال واکسن را به نقاط مختلف انجام می دهد. همچنین تمام شرایط لازم برای انتقال بارهوایی واکسن را نیز داراست.

قابل به ذکر است که در حدود 17 میلیون دوز واکسن توسط شرکت هواپیمایی Cargo Turkish از هند به کشور کنگو ارسال شده است. این شرکت در دوره همه گیری کرونا توانسته است رشد بزرگی را تجربه کند و به یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی اروپا تبدیل شود.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید