هر آنچه که باید درباره ارسال بار به کانادا بدانید

حمل بار به کانادا

ارسال بار به کانادا بدون هیچ اطلاعات و مشورتی امکان پذیر نیست. همچنین پیدا کردن بهترین مسیر با بهترین کیفیت و کمترین قیمت، بدون اطلاعات قبلی نیز به راحتی میسر نمی شود.

شرکت همای بلند آسمان در زمینه ارسال بارهای تجاری و شخصی به کانادا و سایر کشور‌ها فعالیت می‌کند. ما یعنی همای بلند آسمان مطالبی را جهت راهنمایی شما آماده کرده و به سوالات احتمالیتان پاسخ می دهیم. همچنین در ادامه بهترین مسیر را جهت حمل بار معرفی می کنیم.

همراه ما باشید.

تعرفه ارسال بار به کانادا چقدر است؟

یکی از مهم ترین دغدغه افراد در ارسال بار هزینه و تعرفه خدمات است. این دغدغه مطمئنا برای شما هم نیز وجود دارد. در ابتدا به یک نکته مهم می‌پردازیم.

همان طور که می‌دانید در ارسال بار به کانادا و سایر کشورها می‌توانید از سرویس پستی به نام پست اکسپرس استفاده کنید. اگر بارها و محموله شما کمتر از 45 کیلوگرم باشد، می‌توانید از پست هوایی به کانادا استفاده کنید. استفاده از آن برای بارهای کم به صرفه است.

اما اگر بارهایتان از این مقدار بیشتر است، می‌توانید روی همای بلند آسمان حساب باز کنید و هزینه ارسال کمتر خواهد شد.

با توجه به تغییراتی ارزی، هزینه ارسال بار نیز متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید با مشخص نمودن عوامل زیر، با کارشناسان ما تماس گرفته و از مقدار دقیق تعرفه حمل بار به کانادا مطلع گردید.

از جمله این عوامل می‌توان به :

 • وزن و حجم بار
 • نوع بار
 • مبدا و مقصد
 • خدمات بسته بندی و تشریفات گمرکی
 • و بیمه نام برد.

شماره تماس:  55678498 – 51005153 (021) – 09129348416

تعرفه حمل بار به کانادا

آیا حمل وسایل منزل به کانادا امکان پذیر است؟

پاسخ این سوال بلی است.

شما می‌توانید اسباب و اثاثیه خود را با توجه به مقررات و نکاتی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، به کانادا ارسال کنید.

اگر به دنبال روشی امن و سریع برای حمل آنها هستید، همای بلند آسمان می‌تواند شما را کمک کند. برای اطلاع از شرایط دقیق حمل می‌توانید با کارشناسان ما به طور رایگان مشورت کنید.

ارسال چه نوع کالاهایی به کانادا رایج و ممنوع است؟

از جمله مواردی که به طور رایج به کانادا ارسال می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال و صادرات میوه، صنایع دستی، مبلمان، سبزیجات، خشکبار، زعفران، وسایل و لوازم شخصی و اسباب و اثایه منزل.

موارد نام برده شده از جمله موارد رایج در حمل بار به کانادا هستند.

ارسال چه کالاهایی به کانادا ممنوع است ؟

افرادی که تمایل به حمل بار به کانادا دارند، باید با کالاهای ممنوعه در ورود به کانادا آشنا شوند. از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

دارو: ارسال دارو به کانادا یا حمل آن‌ها می‌تواند برایتان دردسرساز شود. شما تنها ملزم به حمل دارو آن هم به مقدار معین و با نسخه پزشک هستید.

حیوانات: حمل برخی از حیوانات یا حتی اجسامی‌که از پوست و مو حیوانات در حال انقراض ساخته شده باشد، ممنوع است.

سلاح: حمل و ارسال سلاح نیز به کانادا ممنوع می‌باشد.

مواد غذایی: برخی از خوراکی‌ها و مواد غذایی در کشور کانادا ممنوع است و شما نمی‌توانید آن‌ها را وارد کنید.

برای اطلاع دقیق تر از کالاهای ممنوعه در کشور کانادا می‌توانید مقاله کالاهای ممنوعه الورد به کانادا را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید با تماس با کارشناسان ما از آن‌ها مطلع گردید.

کالاهای ممنوعه در حمل بار به کانادا

آیا تعرفه حمل بار به شهرهای مختلف کانادا متفاوت است؟

مسافت یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه و تعرفه حمل بار به کانادا و سایر کشورها به شمار می‌آید. مثلا هزینه ارسال بار به ونکور با ارسال بار به سایر شهرهای کانادا متفاوت است.

آیا بارها بیمه می‌شوند؟

با توجه به مسافت و ارزش کالاها، شرکت‌های حمل بار مبلغی را تحت عنوان مبلغ بین المللی به بیمه و ضمانت بارها اختصاص می‌دهند.

البته در صورت با اهمیت بودن ارزش دارایی‌های شما، کارشناسان مربوطه پیشنهاد بیمه تکمیلی را مطرح می‌کنند، که در صورت تمایل برایتان انجام می‌شود.

مراحل ارسال بار به کانادا چگونه است؟

اولین قدم در حمل بار به کانادا تماس با همای بلند آسمان است. در این لحظه شما با مشاوره رایگانی که برایتان فراهم شده است، از هزینه و شرایط حمل بار مطلع می‌شوید.

بسته بندی کالاها :

بهتر است که بسته بندی کالاها توسط افراد خبره انجام شود تا آسیب و صدمه را به حداقل رساند. به همین دلیل همای بلند آسمان فرآیند بسته بندی را برعهده گرفته و همه آن‌ها را به طور کامل با ریز جزئیات یادداشت می‌کند.

بسته بندی مناسب برای حمل بار به کانادا

انجام تشریفات گمرکی:

همه بسته‌ها به طور کامل وزن شده و سپس جهت انجام تشریفات گمرکی ارسال می‌شود. همای بلند آسمان نیز به منظور رفاه حال شما، تشریفات گمرکی را انجام داده و سپس به مراحل بعد میروند.

صدور بارنامه جهت حمل بار به کانادا:

در این هنگام بارنامه برای یکی از ایرلاین‌هایی که توسط کارشناسان شرکت یا شما پیشنهاد شده، صادر می‌گردد و به مقصد ارسال می‌شود.

همچنین کد رهگیری به منظور پیگیری آنلاین نیز داده می‌شود تا با وارد کردن آن از زمان و مکان دقیق آن مطلع شوید.

ترخیص بار در فرودگاه مقصد:

بعد از رسیدن بار به فرودگاه مقصد، تشریفات گمرک و ترخیص آن انجام می‌شود و می‌توانید بارهایتان را تحویل بگیرید.

نکته: شما تنها 48 ساعت می‌توانید از انبار گمرک کانادا استفاده کنید و بارهایتان را ترخیص کنید. بعد از آن مجبور به پرداخت هزینه به ازای روز و وزن آن‌ها خواهید شد.

برای حمل بار به کانادا به چه مدارکی احتیاج داریم؟

مدارک لازم جهت ارسال بار به کانادا عبارت اند از :

 • اصل پاسپورت و شناسنامه فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • لیست کامل کالا یا پکینگ لیست

در بعضی مواقع حضور مسافر در هنگام ارسال بار ضروری است. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که چند روز قبل از سفر نسبت به ارسال آن‌ها اقدام کنید.

مدارک لازم جهت ارسال بار به کانادا

چند نکته مهم که در حمل بار به کانادا باید بدانید

کشور کانادا مانند سایر کشورهای دیگر دارای یک سری مقرارت حمل بار است. در زیر تعدادی از آن‌ها را آماده کرده ایم.

 • اگر اولین بار است که قصد وارد کردن اسباب و اثاثیه را به کانادا دارید، باید لیستی را تحت عنوان دیکلریشن پر کرده و به گمرک کانادا تحویل بدهید. در این صورت می‌توانید آن‌ها را به بدون عوارض گمرکی به مدت 4 سال بین دو کشور ارسال کنید.
 • در هنگام ارسال بارها به کشورهای دیگر مانند کانادا باید پکینگ لیست یا لیست ریزجزئیان بسته‌ها را آماده کنید و تا پایان ترخیص کالا همراه خود داشته باشید تا در صورت لزوم خدمت آنان ارائه کنید.
 • با توجه به مدت زمان ارسال بارها و مدت زمان تحویل بار در گمرک کانادا، زمان معینی را برای ارسال بارها با کارشناسان همای بلند آسمان تعیین کنید.
 • کارت بازرگانی یکی از الزامات ارسال بارهای تجاری است. در هنگام ارسال بار کارت بازرگانی خود یا شخص دیگری را به همراه داشته باشید.

چگونه می‌توانم از خدمات همای بلند آسمان استفاده کنم؟

شما می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های نماینده دفتر همای بلند آسمان یا فرودگاه امام خمینی یا شرکت اصلی همای بلند آسمان با کارشناسان ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید سوالات و نظرات خود را مشاوران به طور رایگان در میان بگذارید.

شماره تماس:  55678498 – 51005153 (021) – 09129348416

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید