کارگو امارات با همای بلند آسمان

نحوه کارگو امارات

کارگو امارات یکی دیگر از خدمات شرکت همای بلند آسمان است. این خدمات به صورت تخصصی و از فرودگاه امام خمینی انجام می‌شود.

نحوه حمل بار، تعرفه‌ها و بارهایی که می‌توان در این نوع خدمات ارسال کرد، از بزرگترین دغدغه افراد است. همای بلند آسمان برای پاسخ به سوالات شما، مقاله زیر را تهیه کرده است.

چناچه بعد از مطالعه، ابهاماتی نیز وجود داشت، می‌توانید از طریق شماره‌های زیر با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره ‌مند گردید.

تلفن : 88537303 – 88765966 (021)

9 مرحله از کارگو امارات

مراحل حمل کارگو امارات به صورت زیر می‌باشد. این مراحل به منظور آشنایی شما به منظور نحوه حمل کارگو امارات تهیه شده است.

اولین گام در کارگو امارات: مراجعه به شرکت معتبر

اولین قدم در کارگو امارات، مراجعه یا تماس با شرکت حمل بار است. از آنجاییکه شناخت این نوع شرکت‌ها و میزان مسئولیت و تعهد آنان، کاری نسبتا دشوار است، پیشنهاد می‌کنیم که رزومه آن‌ها را به صورت دقیق مطالعه کنید. اکنون که قصد ارسال هوایی بار به امارات را دارید، همای بلند آسمان می‌تواند شما را در این امر یاری کند. اگر نگاهی به سایت و خدمات ارائه شده بیاندازید، می‌توانید از رزومه شرکت مطلع شوید. شرکت همای بلند آسمان با چند دهه تجربه و کادری مجرب مطمئنا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

دومین گام در کارگو امارات: بسته بندی کالاها و محموله

بعد از تصمیم گیری نهایی و ثبت قرار داد، مرحله جمع آوری و بسته بندی کالاهاست. شرکت همای بلند آسمانی تیمی ‌را به منظور بسته بندی کالاها تشکیل داده است. بسته بندی توسط یا زیر نظر تیمی‌مجرب با بهترین لوازم انجام می‌شود و ریز جزئیات نیز در لیستی نوشته خواهد شد. جعبه‌هایی که برای این کار در نظر گرفته شده است از چوب یا پالت‌های پلاستیکی ساخته شده است.

سومین گام در کارگو امارات: بارگیری بار به سمت پایانه هوشمند در فرودگاه امام خمینی

بعد از انجام بسته بندی، بسته‌ها بارگیری شده و توسط تریلی یا خودروهای دیگر به سمت فرودگاه امام خمینی ( ره) ارسال می‌شود.

حمل بار کارکو امارات تا فرودگاه امام خمینی

گام چهارم: تهیه و تکمیل مدارک

در این مرحله، مدارک‌های لازم را باید به دفتر همای بلند آسمان ارائه کنید. در قسمت‌های آخر مدارکی که باید تهیه گردد را خدمتتان ارائه می‌کنیم.

گام پنجم: اخذ مجوزهای لازم

مجوزهایی چون مجوز بهداشت  یا مجوز سم پاشی برای پالت‌های چوبی از الزامات سفر می‌باشد.

گام ششم: انجام تشریفات گمرکی

انجام تشریفات گمرکی بخش دیگری از مراحل حمل بار است. در این بخش شما یا نماینده قانونیتان با در دست داشتن مدارک لازم، به گمرک مراجعه کرده و تشریفات گمرکی را انجام می‌دهید. شما می‌توانید در هنگام تماس یا مراجعه با شرکت با آن‌ها آشنا گردید.

گام هفتم: صدور بارنامه

بعد از انجام تشریفات فوق، بارنامه توسط شرکت صادر شده و شما می‌توانید بارهایتان را ارسال کنید.

گام هشتم: ارسال بار

در نهایت بارهای شما توسط شرکت هواپیمایی امارات حمل شده و به سمت مقصد ارسال می‌گردد.

گام نهم: پیگیری آنلاین

همای بلند آسمان امکان پیگیری را نیز برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید بعد از ارسال بار هوایی به دبی یا سایر شهر‌های امارات، آن‌ها را به صورت آنلاین پیگیری کنید.

تعرفه حمل بار هوایی به امارات

حمل بار هوایی به امارات و سایر کشورهای دنیا یکی از محبوب ترین و امن ترین مسیرهای ارسال بار شناخته می‌شود. در این مسیر به دلیل استفاده از بسته بندی مناسب، امنیت کالاها تقریبا تضمین شده است و کمترین آسیب متوجه آن‌ها خواهد شد. اما علارقم همه امکاناتی که ارائه می‌کند، هزینه آن نسبت به سایر مسیرها بیشتر است. هزینه هواپیما‌ها و نرخ شرکت‌های هواپیمایی یکی از عوامل هزینه بالا آن است. از جمله عوامل دیگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه بسته بندی و استفاده از مواد و ابزارها برای بسته بند کالا
 • هزینه و کرایه حمل از درب مبدا تا فرودگاه امام خمینی
 • هزینه‌های جانبی مانند بارگیری، انبار و بیمه تکمیلی
 • هزینه‌های مربوط به اخذ مجوزها
 • هزینه‌های انجام تشریفات گمرکی

تعرفه کارگو امارات

هزینه حمل به شهرهای مختلف امارت

هزینه و قیمت ارسال بار به شهرهای مختلف امارات متفاوت است. مثلا هزینه ارسال بار به ابوظبی با دبی فرق می‌کند. هزینه ارسال بار از دبی به ایران نیز در شهر‌های مختلف متفاوت خواهد بود.

دفتر کارگو امارات در تهران

دفتر مرکزی شرکت همای بلند آسمان در خیابان خرمشهر واقع شده و آدرس دقیق آن  نیز در پایین این صفحه آمده است. علاوه بر این نیز در فرودگاه امام خمینی، دفتر حمل بارها و فریت بارها نیز واقع شده است. شما می توانید بر حسب لزوم به هر یک از آن ها مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز جهت کارگو امارات

مدارک مورد نیاز جهت حمل بارها به شرح زیر است. توجه داشته باشید که برای ارسال برخی بارها شما نیاز به جمع آوری مدارک دیگر نیز دارید.

 • کپی یا عکس بلیط هواپیمای شما
 • کپی و اصل کارت ملی شما یا نماینده قانونیتان
 • پکینگ لیست یا لیستی که زیر جزئیات کالاها در آن نوشته شده باشد( شما می‌توانید این لیست را هنگامی‌که کالاها را بسته بندی می‌کنید، تهیه کنید)
 • کارت بازرگانی در صورت لزوم
 • مجوزهای مورد نیاز جهت

فریت بار مسافری به امارت

یکی از مزیت‌های خدمات کارگو امارات این است که شما می‌توانید، بارهای شخصی خود را حداقل با یک سوم قیمت ارسال کنید. گاهی اوقات بارهای برخی از مسافران بیش از حجم و اندازه مجاز شده و آن‌ها محبور به پرداخت هزینه‌های بالا برای حمل آنان می‌گردند. در این نوع ارسال، امکان آسیب و صدمه بارها بیش از پیش قوت می‌گیرد. به همین دلیل شرکت‌های حمل بار مانند همای بلند آسمان به فکر چاره افتاده و مسئولیت حمل آن‌ها را با حداقل قیمت به عهده گرفتند. به حمل بارها و اضافه بارهای مسافران، فریت بار مسافری گفته می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به دفتر همای بلند آسمان از خدمات فریت بار مسافری بهره مند گردید.

فریت بار مسافری با استفاده از روش کارگو امارات

پرتکرار ترین سوال‌ها

از جمله پرتکرار ترین سوالات در کارگو امارات یا ارسال بار به دبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آیا ارسال حمل هوایی لوازم منزل وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید لوازم منزل را منوط به رعایت برخی از پروتکل‌ها ودستور عمل‌ها به امارات ارسال کنید. مثلا برای ارسال یخچال، باید در ابتدا گاز آن را خارج کرده و سپس اقدام به ارسال کنید.

 1. آیا می‌توان لوازم شخصی را به امارات ارسال کرد؟

بله. شما می‌توانید بارها و لوازم شخصی را همانطور که در بخش فریت بار مسافری به آن پرداختیم، ارسال کنید.

 1. چگونه بارها و لوازم دانشجویی را ارسال کنیم؟

امارات دارای معتبرترین و بهترین دانشگاه‌های دنیا می‌باشد. شما می‌توانید بارها و لوزام خود را جمع آوری کرده و در قالب فریت بار مسافری به امارات ارسال کنید.

 1. آیا امکان ارسال حیوانات خانگی وجود دارد؟

بله. همای بلند آسمان خدمات حمل حیوانات زنده را انجام می‌دهد. شما می‌توانید با رعایت دستورالعمل‌های حمل حیوانات زنده و خانگی اقدام به ارسال آن‌ها کنید.

 1. من میخواهم در نمایشگاه امارات شرکت کنم. چگونه می‌توانم بارها و لوازم صنعتی خود را ارسال کنم؟

شما می‌توانید بارها و لوازم خود مانند کالاهاو دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تولید شده توسط شرکت یا هر ابزار دیگری را با مراجعه به دفتر همای بلند آسمان ارسال کنید. این بارها به دلیل تجاری بودن، در قالب کارگو امارات ارسال می‌شوند. از آنجاییکه ارسال بارها با بهترین کیفیت و کمترین قیمت وظیفه ماست، به نحو احسن آن را انجام خواهیم داد.

سخن آخر

همای بلند آسمان خدمات کارگو امارات را در طول سال‌ها انجام می‌دهد. همانطور که مطالعه کردید، شما می‌توانید انواع بارها را در قالب بارهای شخصی و تجاری از طریق آن‌ها ارسال کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید