هر آنچه باید درباره ارسال بار به آمریکا بدانید

ارسال بار به آمریکا

با توجه به تحصیلاتی که کشور آمریکا برای مهاجرین در نظر گرفته است، زندگی در این کشور آرزوی هر شخصی ‌می‌تواند باشد. اما در این حین موضوعی که ذهن افراد را به خود درگیر کرده است، چگونگی ارسال بار به آمریکا است.

فرض کنیم که شما ‌می‌خواهید به عنوان مسافر به این کشور سفر کنید یا اینکه تاجر هستنید و قصد حمل بار را دارید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال یک شرکت معتبر برای حمل بارهایتان باشید. از طرفی نیز اطلاعات لازم را درباره روش‌های حمل داشته باشید. در تمام این موارد حمل بار و محموله‌ها توسط همای بلند آسمان در ایمن ترین حالت ممکن انجام ‌می‌شود. برای آشنایی با روش‌ها و نحوه حمل بار لطفا تماس بگیرید.

شرایط و روش‌های ارسال بار به آمریکا

به طور کلی برای حمل بار دو روش کارگو و فریت وجود دارد که در ادامه به هریک از آن‌ها ‌می‌پردازیم:

 کارگو

اگر تجار یا بازرگان هستید، این روش مختص شماست. این خدمات برای افرادی در نظر گرفته شده است که قصد دارند بارهای تجاری خود را از کشور خارج یا به کشور وارد کنند. در این روش شما ‌می‌توانید حجم وسیعی از کالاها، اجناس و یا حتی حیوانات زنده را جابجا کنید.

این روش در سراسر جهان انجام شده و شما ‌می‌توانید بارهای خود اعم از محصولات کشاورزی و خوراکی، محموله‌های گرانبها یا حتی بارهای خطرناک را از این طریق حمل کنید. تفاوت این روش با روش فریت بار در نوع بار ‌می‌باشد. در واقع همانطور که گفتیم برای ارسال بارهای تجاری از این روش استفاده ‌می‌گردد و بارهای شخصی توسط خدمات فریت بار انتقال داده ‌می‌شود.

 فریت بار مسافری

این خدمات برای افرادی مناسب است که تصمیم به حمل یا ارسال بارهای شخصی دارند. بارهای شخصی ‌می‌توانند وسایل منزل، آلات موسیقی یا هر وسیله شخصی دیگر باشد. در این روش حجم و اندازه بارها از بارهای  تجاری کمتر ‌می‌باشد.

حمل بار به آمریکا

نحوه ارسال بار به آمریکا

حال که با روش‌های حمل بار آشنا شدید، وقت آن رسیده است که مسیرهای حمل بار به آمریکا را نیز بدانید تا با اطمینان خاطر آن‌ها را انتخاب کنید.

ارسال بار به آمریکا از طریق هوایی

برای حمل کارگو به آمریکا یا سایر کشورهای دیگر از هواپیماهای مخصوص بار استفاده ‌می‌شود. این نوع از هواپیماها نسبت سایر آن‌ها جسه ای بزرگتر داشته و با توجه به نوع بار از امکانات بیشتری برخوردار است. در حقیقت هواپیماهایی با چنین امکاناتی، برای کارگو مورد استفاده قرار ‌می‌گیرند و برای حمل فریت بار از هواپیماهای مسافربری کمک ‌می‌گیرند. همانطور که ‌می‌دانید اغلب هواپیماهای مسافربری، بخشی از فضای خود را برای حمل بارها در نظر گرفته اند. بنابراین محدودیت در حمل و نوع بارها وجود دارد. قابل به ذکر است این مسیر سرعت و امنیت بیشتری نسبت به سایر مسیرها داشته و محبوب تر ‌می‌باشد.

اگر ‌می‌خواهید بارهایتان را از طریق خطوط هوایی به آمریکا ارسال کنید، همای بلند آسمان شما را در این مسیر همراهی ‌می‌کند. شما ‌می‌توانید سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید و از مشاوره رایگان بهره مند گردید.

حمل هوایی بار به آمریکا از طریق دریایی

استفاده از مسیر دریایی برای کشورهایی که مرز دریایی با سایر کشورها دارند، مناسب است و هزینه را تا حد قابل توجهی کاهش ‌می‌دهد. اما برای استفاده از این مسیر به زمان بیشتری نیاز بوده و برای بارهای حساس پیشنهاد ن‌می‌گردد. از طرفی نیز با توجه به طول مسیر و مشکلات احتمالی امنیت بارها کمتر از مسیر هوایی است.

این نکته را به خاطر داشته باشید که با توجه به طول مسیر و هزینه‌های ارسال بار به آمریکا، بهتر است از متخصصین و کارشناسان این حوزه راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. زیرا انجام این کار ‌می‌تواند در وقت و هزینه شما به طور قابل توجهی تغییر ایجاد کند.

ارسال بار به آمریکا از طریق دریایی

هزینه ارسال بار به آمریکا

برای محاسبه هزینه ارسال بار به آمریکا یا به طور کلی به سراسر دنیا عوامل مختلفی بستگی دارد. با توجه به تغییرات نرخ ارز و هزینه‌های دیگر، امکان ارائه قیمت به صورت آنلاین وجود ندارد. اما شما ‌می‌توانید با ارائه مقادیر متغیرهای زیر، از هزینه حمل بار مطلع گردید. از جمله عوامل تاثیر گذار ‌می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • وزن جر‌می‌و وزن واقعی: برخی از بارها حجم زیادی نسبت به وزن خود داشته و فضای زیادی را اشغال ‌می‌کنند. به همین دلیل برای اینگونه از بارها پیشنهاد ‌می‌گردد که حجم آن‌ها را بدست آورده و تقسیم بر 6000 کنید. سپس دو مقدار وزن جر‌می‌و وزن حج‌می‌را مقایسه کرده و مقدار بیشتر را به عنوان وزن واقعی معرفی کنید.
  • نوع اجناس یا محتویات درون بسته: برخی از محموله‌ها به شرایط و مقررات ویژه ای برای حمل احتیاج دارند. بنابراین هزینه حمل آن‌ها نیز با بارهای دیگر متفاوت خواهد بود.
  • نرخ‌های پایه شرکت: برخی از شرکت‌ها با توجه به خدمات و امکاناتی که ارائه ‌می‌کنند، نرخ‌های پایه متفاوتی دارند. به همین دلیل پیشنهاد ‌می‌گردد که در هنگام مراجعه ازآن‌ها مطلع گردید.
  • هزینه بسته بندی
  • هزینه انبارداری
  • هزینه حمل بار تا فرودگاه امام خمینی
  • هزینه بیمه تکیملی

سخن آخر

شما ‌می‌توانید برای استفاده از خدمات کارگو یا فریت بار به آمریکا به یکی از شرکت‌های منتخب در این حوزه مراجعه حضوری کنید یا با آن‌ها تماس بگیرید. شرکت همای بلند آسمان با چند دهه تجربه و کادر مجرب ‌می‌تواند گزینه مناسبی برای این کار باشد. همچنین خدمات حمل بار از مبدا یا خدمات بسته بندی را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده است. این شرکت با انجام مشاوره رایگان، تشریفات گمرکی، ارسال بار با بهترین کیفیت و کم ترین قیمت با مجهزترین ناوگان حمل هوایی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید