هزینه اضافه بار هواپیما در فرودگاه امام خمینی

هزینه اضافه بار هواپیما

آیا تابحال برایتان پیش آمده است که مجبور به پرداخت هزینه اضافه بار بالایی شوید؟

در آن لحظه چه احساسی داشتید؟

اولین حسی که به سراغتان می‌آید؛ شوکه می‌شوید. از یک طرف هزینه‌های نسبتا بالا و از طرف دیگر عدم تضمین سلامت کالاها دغدغه ای است که ذهنتان را به خود درگیر می‌کند. شاید در آن لحظه در جستجوی افراد یا شرکت‌هایی باشید که این کار را با هزینه کمتر انجام دهند. اما به دلیل کمبود وقت و عدم اعتماد به آن‌ها، صرف نظر می‌کنید.

 

در این قسمت قصد داریم به اطلاع برسانیم که شرکت‌هایی نظیر همای بلند آسمان که وظیفه اصلی آن‌ها ارسال بارهای تجاری یا کارگو است، حمل اضافه بار مسافری را نیز با کمترین نرخ ممکن انجام می‌دهند. برای اطلاع از تعرفه اضافه بار هواپیما و آشنایی با خدمات همای بلند آسمان تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

اضافه بار هوایپما چیست

 

منظور از هزینه اضافه بار هواپیما در فرودگاه امام خمینی چیست؟

 

هر شرکت هواپیمایی، برای هر مسافر مقداری بار مجاز قابل حمل تعیین کرده است. در صورتی که حجم و وزن بار مسافران از مقدار تعیین شده توسط این شرکت‌ها تجاوز کند، اضافه بار گفته می‌شود. منظور از هزینه اضافه بار نیز، مبلغ و هزینه ای است که برای ارسال آن‌ها پرداخت می‌کنیم.

مقدار هزینه در پروازهای مختلف و شرکت‌های هواپیمایی گوناگون با توجه به میزان بار قابل حمل متفاوت است.

هزینه اضافه بار شامل چه بارهایی می‌شود؟

شاید این سوال برای شما نیز بوجود آمده باشد. به طور کلی شما به عنوان مسافر حق دارید که مقداری از بارهای و لوازم شخصی خود را به داخل کابین هواپیما حمل کنید. این مقدار نیز با توجه به نوع کلاس و ایرلاین‌های تعیین می‌گردد. در مقاله‌های دیگر به طور مفصل به آن‌ها می‌پردازیم. تنها به خاطر داشته باشید که بارهایی که همراه خود به داخل کابین هواپیما می‌برید، شامل هزینه اضافه بار نمی‌گردند.

قابل به ذکر است که حجم و اندازه آن‌ها زیاد نیست. بنابراین پیشنهاد می‌گردد که کالاها و مدارکی که ضروری و ارشمند هستند را همراه خود داشته باشید.

هزینه هر کیلو اضافه بار در فرودگاه‌های جهان چگونه محاسبه می‌گردد؟

 

سالانه حجم زیادی از مردم جهان و ایران به عنوان مسافر یا مهاجر به کشورهای دیگر سفر می‌کنند. همانطور که در موارد فوق نیز به آن اشاره کردیم، یکی از دغدغه اصلی افراد در مسافرت، هزینه حمل اضافه بار هواپیما به شمار می‌آید.

 

به طور کلی مطابق قوانین هر کشور در حمل بار و نرخ ارز در هر کشور، تعرفه‌های متفاوتی برای حمل اضافه بار در فرودگاه‌ها در نظر گرفته شده است. در اغلب پروازها اگر بر روی بلیط هواپیمایی خود نگاهی بیاندازید، در قسمت baggage weight مبلغ حمل اضافه بار نوشته شده است. اکثر اوقات این مبلغ برابر با 1% هزینه بلیط نوشته می‌شود.

توجه داشته باشید که برخی از شرکت‌ها و آژانس‌های هواپیمایی، مبلغ یا هزینه حمل اضافه بار را در بلیط ذکر نکرده اند. در چنین مواقعی با شرکت مربوطه تماس گرفته و از آن مطلع گردید.

 

قیمت اضافه بار هواپیما

 

عوامل موثر بر هزینه اضافه بار هواپیما در فرودگاه امام خمینی

 

برای محاسبه هزینه اضافه بار هواپیما نیز یک سری عوامل را که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم را در کنار یکدیگر قرار می‌دهیم. سپس با بررسی هریک از آن‌ها مقدار معینی به دست می‌آید که توسط کارشناسان ما خدمتتان ارائه می‌گردد. عوامل تاثیرگذار عبارت اند از :

 

  • وزن
  • حجم
  • شرکت هواپیمایی
  • شرکت حمل بار
  • مقصد
  • هزینه‌های جانبی دیگر

نحوه محاسبه هزینه اضافه بار در همای بلند آسمان

 

همانطور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره شد، برای حمل اضافه بار در کلاس‌های پروازی و شرکت‌های هواپیمایی متفاوت محدودیت وجود دارد. درواقع امکان دارد علارقم پرداخت هزینه نیز قادر به حمل آن‌ها نخواهید بود. از طرفی مبلغ هزینه اضافه بار هواپیما به گونه ای است که امکان پرداخت آن برای همه میسر نیست.

 

در این قسمت قصد داریم تا شما را با نحوه محاسبه هزینه حمل اضافه بار توسط همای بلند آسمان آشنا کنیم. در ادامه به این موضوع پی می‌برید که یک انتخاب درست چقدر می‌تواند خیال شما را از هر گونه دغدغه و اضطرابی حفظ کند.

 

قبل از اینکه درباره نحوه حمل بار توضیحاتی را ارائه کنیم، در نظر داشته باشید که شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما سوالات و دغدغه‌های خود را با آن‌ها مطرح کنید. مطمئن باشید که به طور رایگان و دلسوزانه به تک تک سوالات شما پاسخ خواهند گفت.

همچنین شما می‌توانید برای تسریع در روند اعلام قیمت حمل بار مقادیر فوق را آماده کرده و در هنگام مراجعه به کارشناسان مربوطه ارائه کنید.

ارسال اضافه بار در همای بلند آسمان

برای محاسبه هزینه حمل اضافه بار هواپیما چکار کنیم؟

برای محاسبه هزینه حمل اضافه بار، در ابتدا باید لیستی از مقادیر عوامل تاثیر گذار بر هزینه که در قسمت قبلی به آن اشاره کردیم را تهیه کنید. در ابتدا باید روش حمل بار را مشخص کنید. آیا می‌خواهید به عنوان اضافه بار در هواپیمایی که شما هستید، بارگیری و ارسال شود یا اینکه می‌خواهید از شرکت‌های حمل بار کمک بگیرید؟ انتخاب هر یک از آن‌ها می‌تواند در مقدار هزینه تاثیر بسزایی داشته باشد.

سپس بعد از انتخاب و ارائه مدارک، عملیات بررسی و در ادامه آن وزن کشی انجام می‌گیرد. در نظر داشته باشید که حد الامکان از وزن بارهای خود را کاهش داده و آن‌ها را در یک چمدان یا بسته جای دهید.

اگر بخواهید از آژانس‌های مسافر بری برای حمل اضافه بار‌ها استفاده کنید، شرکت‌های هواپیمایی و کلاس‌های پروازی نیز در محاسبه هزینه تاثیر گذار خواهند بود. به هرحال بعد از بررسی نوع هواپیما، وزن بار و حجم بار تعیین و هزینه اضافه بار مشخص می‌گردد.

چنانچه اگر شما از همای بلند آسمان استفاده کنید، نحوه محاسبه هزینه حمل بار متفاوت خواهدبود. این کار توسط شرکت با کمترین مقدار و بدون توجه به نوع کلاس‌های پروازی مشخص و تعیین می‌گردد. در ادامه دلیل کاهش هزینه و تصمین بار را خدمتتان ارائه می‌کنیم.

 تعرفه همای بلند آسمان برای هزینه اضافه بار هواپیما در فرودگاه امام همینی چقدر است؟

 

شاید برایتان این سوال به وجود آمده باشد که با توجه به هزینه بالای هزینه اضافه بار هواپیما، چه دلایلی باعث می‌شوند که به همای بلند آسمان مراجعه کنیم؟ مزیت آن چیست؟

 

در پاسخ به این سوال به موارد زیر اشاره می‌کنیم.

 

تعرفه حمل اضافه بار هواپیما در همای بلند آسمان کاهش می‌یابد. همچنین همای بلند آسمان با حضور 24 ساعته در غرفه ویژه در فرودگاه امام خمینی این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان خاطر و با مناسبترین هزینه اضافه بار خود را به سرتاسر دنیا ارسال نمایید.

 

شرکت حمل هوایی همای بلند آسمان علاوه بر اینکه خدمات ارزنده ای را در زمینه‌های حمل هوایی کارگو و حمل بارهای شخصی به مشتریان خود ارائه می‌کند، قادر به حمل اضافه بارهای مسافری با هزینه خیلی پایین و کیفیت بالا نیز هست. قابل به ذکر است هزینه پایین به معنای کاهش کیفیت ارسال بارها نیست. بلکه شرکت‌هایی نظیر همای بلند آسمان به دلیل ویژگی‌هایی که دارند، می‌توانند هزینه حمل اضافه بارها را تا حد معینی کاهش دهند. بخاطر داشته باشید که امکان کاهش هزینه تا نصف قیمت اصلی وجود دارد. این شرکت بارهای شما را توسط هواپیماهای حمل بار یا هواپیماهای مسافربری ارسال می‌کند. از طرفی از آنجاییکه تخصص این شرکت در حمل بارهای تجاری و شخصی است، تضمین امنیت بارها به مراتب بیشتر از سایر روش‌هاست.

 

کاهش هزینه اضافه بار هواپیما در همای بلند آسمان

ارائه مشاوره دقیق و رایگان

در هرجایی که زندگی می‌کنید، می‌توانید برای مشورت درباره کاهش هزینه حمل اضافه بار با کارشناسان و مشاوران تماس بگیرید. مطمئن باشید که ترفندهایی که خدمتتان ارائه می‌کنند، هزینه حمل آن را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.

 

ارسال کالا در کمترین زمان ممکن

 

همانطور که می‌دانید در همای بلند آسمان از هواپیماهای مخصوص کارگو نیز استفاده می‌گردد. در همای بلند آسمان برای تسریع در روند ارسال بار، در صورت امکان از هواپیماهای کارگو نیز برای حمل اضافه بار‌ها استفاده می‌کنند.

 

حمل بارهای و محموله‌های ویژه

 

از دیگر خدمات شرکت همای بلند آسمان، حمل محموله‌های ویژه و مواد خطرناک است.

 

بسته بندی

 

همای بلند آسمان خدمات بسته بندی را نیز خدمت شما ارائه می‌کند. این خدمات به صورت شخصی و زیر نظر شما انجام می‌گیرد.

 

حمل بار از مبدا

 

گاهی اوقات برخی از مشتریان به دلیل حجم بالای بار، امکان حمل آن‌ها برایشان مقدور نیست. نگران نباشید! همای بلند آسمان برای آن‌ها نیز خدماتی را تعبیه کرده است. مشتریان می‌توانند با تماس با شرکت در خواست استفاده از خدمات حمل بار از مبدا را ثبت کنند.

 

سخن آخر

 

ما نیز بر این موضوع واقفیم که هزینه اضافه بار هواپیما تقریبا زیاد است. از طرفی آشنا نبودن به نحوه حمل بار نیز دغدغه دیگری را برای شما به وجود آورده است. به همین دلیل پیشنهاد می‌گردد که برای حمل بارها از شرکت‌های حمل بار استفاده کنید. زیرا وظیفه اصلی آن‌ها، حمل و ارسال بارهاست و به عبارتی بر آن مسلط هستند.

 

ما در همای بلند آسمان منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم. با ما تماس بگیرید.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید