ارسال لوازم منزل به ترکیه

ارسال وسایل منزل به ترکیه

قصد ارسال لوازم منزل به ترکیه را دارید؟ از ویژگی های یک بسته بندی حرفه ای باخبر هستید؟ بسیاری از افراد به دلایل مختلف از جمله برای زندگی بهتر و مطلوب تر به ترکیه مهاجرت می کنند. یکی از مواردی که معمولا به دغدغه ای برای افراد تبدیل می شود، بحث اثاثیه منزل است. برخی از متقاضیان مهاجرت به ترکیه، دوست دارند که لوازم منزل خود را به محل سکونت جدید خود در شهر جدید ببرند. خب این کار معمولا از نظر اقتصادی برای افراد به صرفه‌تر خواهد بود.

اگرچه شاید افراد بتوانند این کار خودشان انجام دهند، اما شرکت های باربری حرفه ای تری وجود دارند که به اشکال مختلف زمینی، هوایی و دریایی، حمل اثاثیه منزل را بر عهده خواهند گرفت.

نحوه ارسال لوازم منزل به ترکیه

رشد اقتصادی قابل ملاحظه، همسایه بودن ایران و ترکیه، نزدیک بودن فرهنگ های زبانی، مبادلات تجاری بین دو کشور از جمله عواملی هستند که باربری از ایران به ترکیه به دلیل مهاجرت به این کشور را افزایش داده است.

همانطور که گفتیم، سه راه متعدد برای ارسال اثاثیه منزل به کشور ترکیه وجود دارد که البته از متداول ترین این راه‌ ها، گذر از مرز بازرگان است که در ترکیه به مرز گوربولاغ شناخته می شود. این مسیر زمینی کوتاه و امنی است که محل گذر مسافران زیادی بین دو کشور است.

تمامی مسافران می توانند از راه های هوایی به ترکیه سفر کنند. خب شاید این شیوه از نظر زمانی بهترین انتخاب برای افراد محسوب شود، اما بهترین راه حمل اثاثیه، مطمئنا زمینی خواهد بود. اگرچه زمان حمل بار به شکل زمینی نسبت به روش هوایی طولانی تر است، اما از لحاظ قیمت مقرون به صرفه‌تر خواهد بود.

از طرف دیگر برای ارسال وسایل منزل به ترکیه، نمی توانید هر وسیله ای را به فرودگاه برده و با هواپیما به مقصد ترکیه ببرید. مسیرهای زمینی به شما اجازه می دهند تا هر اندازه و حجمی که دوست دارید از طریق گمرک مرز بین دو کشور، وسایل خود را به ترکیه ارسال کنید.

 

فریت بار چیست؟

به خدمات بسته بندی و حمل و نقل برای کسانی که قصد دارند وسایل منزل خود را به دلیل مهاجرت به کشوری دیگر از محل زندگی خود خارج و به سکونتگاه جدید در کشور مقصد ببرند، فریت بار می گویند. در مقابل فریت بار، روش کارگو قرار دارد که به بسته بندی و حمل و نقل اجناس برای تجار و بازرگانان گفته می شود.

فریت بار یکی از کارهای عملیاتی است که توسط شرکت های مختلف از جمله شرکت همای بلند آسمان انجام می شود؛ زیرا انجام این کار ه تخصص و مهارت خاص خود نیاز دارد. برای ارسال وسایل منزل به ترکیه، باید موارد زیادی مورد توجه قرار بگیرد. برای مثال بسته بندی حرفه ای و جلوگیری از ضربه خوردن، آسیب دیدگی، شکستگی، نشت رطوبت به وسایل از جمله گزینه هایی هستند که امنیت وسایل منزل را تضمین می کنند.

مطلب پیشنهادی : حمل هوایی بار کارگو

چه عواملی در هزینه ارسال اثاثیه منزل به ترکیه تاثیرگذار است؟

عوامل متعددی هستند که می توانند در هزینه تمام شده ارسال بار شما به ترکیه موثر است. برای مثال حجم کالاها یکی از موارد اثرگذار است. مشخصا هر چه تجهیزات شما بیشتر باشد، فضای بیشتری از کانتینرها را اشغال خواهد کرد، به همین دلیل قیمت کار هم بالاتر خواهد رفت.

از طرف دیگر عوامل دیگری مثل شیوه حمل بار، ابعاد بار، نوع بسته بندی، بیمه ارسال وسایل منزل به ترکیه، وزن بار، محل ارسال بار بستگی دارد. این نکته را بخاطر داشته باشید، حمله اثاثیه به ترکیه وقتی که در پایتخت زندگی کنید، با هزینه ارسال کمتری مواجه خواهد شد؛ زیرا از هر نقطه از کشور که باشید، اثاثیه منزل شما در نهایت باید به تهران رفته و تاییدیه گمرک در پایتخت را بگیرند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید