هزینه ارسال بار به آلمان از ایران

می خواهید از هزینه ارسال بار به آلمان باخبر شوید؟ در مورد هزینه فریت بار آلمان با سوال مواجه شده اید؟در این مطلب قرار است این موضوع را بررسی کنیم. اما اگر فکر می کنید که خیلی سریع نیاز دارید تا از هزینه ها مطلع شوید، می توانید از خدمات رایگان مشاورین شرکت همای بلند آسمان استفاده کنید.

آلمان به عنوان قطب اقتصادی اروپا و دنیا شناخته می شود. به همین دلیل است که مکان بسیار مطلوبی برای زندگی، کار، تحصیل و  به طور کلی مهاجرت است. به همین دلیل بسیاری از افراد، به دلایل گوناگون قصد دارند محموله باری را چه در حجم بالا و سنگین و چه در اندازه سبک، به این کشور بفرستند.

 برخی ها بار تجاری یا فریت بار تجاری دارند. بعضی در قالب مهاجرت قصد دارند بخشی از وسایل زندگی یا همه آن را به آلمان ببرند. عده ای دیگر هم هستند که می خواهند اضافه باری را هنگام سفر به آلمان با خود ببرند و یا برای خانواده و دوستان خود به این کشور محموله ای را ارسال کنند. هر چه که باشد، اولین گزینه ای که هنگام ارسال بار به آلمان یا هر کشور دیگری پیش می آید، هزینه ارسال آن بار است.

ارسال بار به آلمان

هزینه ارسال بار در درجه اول به میزان بار شما و البته شیوه ای بستگی دارد که قرار است برای جابجایی محموله خود انتخاب کنید. شرکت همای بلند آسمان تمامی سه روش زمینی، هوایی و دریایی حمل بار را پشتیبانی می کند و این به خواست خود شما بستگی خواهد داشت که کدام گزینه را بهتر بدانید. این هم شامل بار و فریت بار تجاری و هم فریت بار مسافرتی می شود.

حمل بار به آلمان شامل تحویل کالا از مبدا و درب منزل، کارخانه یا شرکت، انجام بسته بندی صفر تا صد محموله بار توسط شرکت با تیم حرفه ای، انجام خدمات گمرکی و در نهایت ارسال بار در کمترین زمان و رساندن آن به مقصد خواهد بود. البته در این بین مشتری نیاز به مشخص کردن وزن کالا یا کالاهای ارسالی، ارائه مدارک و پرداخت هزینه مشخص شده از سوی شرکت دارد.

برای مثال مدارک لازم برای فرستنده شامل اصل یا کپی بلیط هواپیما، ارائه لیست تک تک اجزای بار و ارائه پاسپورت یا کارت ملی خواهد بود. این مدارک در صورتی که بار تجاری باشد، متفاوت خواهد بود. این مدارک علاوه بر مدارک شناسایی، می تواند شامل کارت بازرگانی، مجوزهای صادرات بار در صورت صلاحدید، لیست بار موجود و اینوویس می شود.

نحوه مشخص شدن هزینه ارسال بار به آلمان

کافیست با یک تماس تلفنی از هزینه ارسال بار به نقاط مختلف آلمان با خبر شوید. این هزینه همانطور که گفتیم در درجه اول به میزان حجم بار شما بستگی خواهد داشت. در درجه بعدی بسیار مهم است که شما کدام شیوه حمل بار را انتخاب و قصد دارید بار خود را به کدام نقطه از آلمان بفرستید. از آنجایی که شرکت همای بلند آسمان تمامی نقاط دنیا را تحت پوشش ارسال بار خود قرار داده است،پس انتخاب شهر تنها در هزینه بار شما تفاوت ایجاد می کند نه در ارسال شدن یا نشدن بار.

برای ارسال یک بار هزینه های متعددی وجود دارد که با مشخص شدن حجم و وزن آن این هزینه جمع بندی شده و به مشتری اعلام می شود. هزینه تحویل بار از مشتری از درب منزل، هزینه بسته بندی فریت بار، اضافه بار مسافری یا فریت بار تجاری، هزینه انبارداری در محل فرودگاه یا گمرک، هزینه صدور مجوز و عوارض گمرکی، هزینه بارنامه هوایی، زمینی یا دریایی، هزینه جابجایی و توزیع در آلمان جزو مواردی هستند که در مشخص شدن هزینه نهایی ارسال بار تاثیر بسیار زیادی دارند.

جمع بندی

همانطور که در این مطلب مطالعه کردیم، یکی از دغدغه های کسانی که قصد دارند به آلمان مسافرت، مهاجرت یا با این کشور تبادل تجارت کنند، هزینه ارسال بار خواهد بود. اصلا نگران ارسال بار خود و هزینه ها نباشید. مشاوران همای بلند آسمان در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی تمامی سوالات شما درباره ارسال بار به این کشور و یا سایر نقاط دنیا خواهند بود.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید