ابعاد قفس ارسال حیوان زنده با هواپیما

آیا میدانید ابعاد قفس مناسب ارسال حیوان زنده با هواپیما به چه صورت است؟ یکی از مهم ترین آیتم های ارسال سگ به خارج از کشور یافتن ابعاد قفس مناسب برای ارسال حیوان با هواپیما است. اگر قصد ارسال حیوانات زنده با هواپیما را دارید این مطلب یکی از ضروریات حمل و نقل هوایی حیوانات است.

به منظور ارسال حیوانات زنده با هواپیما مهم است که قفس مناسب برای سگ یا گربه خود خریداری کنید. برای اطمینان از این که حیوان خانگی برای چرخش به یک طرف در حالت ایستاده ، صاف ایستادن (در حالی که سر رو به بالا قرار گرفته است) و  نشستن و خوابیدن در حالت طبیعی دارای فضای کافی است، چک کردن موارد زیر پیش از تهیه قفس ضروری می باشد.


توضیحات :

1- ‏ابعاد مشخص شده با حرف A برابر اندازه حیوان از نوک بینی تا ابتدای دم است.

2- ابعاد مشخص شده با حرف B برابر اندازه حیوان از  ابتدای دست ها تا زمین است.

3- ابعاد مشخص شده با حرف C برابر بیشترین عرض حیوان است.

4- ابعاد مشخص شده با حرف D برابر قد حیوان از کف زمین تا نوک گوش ها یا بالای سر (هر کدام که بالاتر باشد) است. توجه کنید که هنگامی که حیوان در حالی که سرش را رو به بالا گرفته، ایستاده است، گوش ها نباید بالای قفس را لمس کنند.

برای یافتن ابعاد قفس مناسب هر چهار اندازه فوق را با حروف مربوطه به آن یادداشت کنید. به این ترتیب می توانید ابعاد قفس مناسب برای ارسال حیوان زنده با هواپیما  را به راحتی با جای گذاری اندازه های به دست آمده در فرمول های ذیل به دست آورید.

محاسبه ابعاد قفس به منظور ارسال حیوان زنده با هواپیما

طول قفس = A + ½ B

عرض قفس = C x 2

ارتفاع قفس = D

ابعاد فوق برابر حداقل مقدار  اندازه های داخلی قفس است. برای محاسبه ابعاد بیرونی قفس، ضحامت قفس را به طول، عرض و ارتفاع محاسبه شده ی فوق اضافه کنید. قفسی که معیارهای فوق را نداشته باشد بارگیری نخواهد شد.

توجه کنید که ابعاد قفس خریداری شده نباید از مقادیر فوق باشد. در هنگام خرید قفس مناسب سعی کنید نزدیکترین ابعاد به مقادیر فوق را خریداری نمایید. چرا که اگر ابعاد قفس خیلی بیشتر از مقادیر فوق باشد هزینه ارسال سگ به خارج از کشور به طور چشمگیری بیشتر خواهد بود.

پس از خریداری قفس مناسب و یافتن ابعاد آن، به منظور یافتن هزینه حمل حیوان زنده با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید