5 راه برای کاهش هزینه فریت بار


5 راه برای کاهش هزینه فریت بار

فریت بار هوایی بسیار سریعتر از حمل بار به صورت زمینی یا توسط کشتی است. به خصوص در حال حاضر که کشتی ها به منظور کاهش مصرف سوخت سرعت خود را بسیار کاهش داده اند. به همین علت اعتماد به کشتیرانی در مقایسه با ایرلاین در سطوح پایینتری قرار گرفته است. درست است که ارسال بار هوایی سریعتر است، اما به طور معمول هزینه فریت بار هوایی بالاتر است. نکته خوب این است که راههایی برای بهینه سازی فریت بار شما برای کاهش هزینه حمل و نقل هوایی وجود دارد، و ما قصد داریم این ترفندها را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

1. فواصل زمانی ارسال بار خود را بیشتر کنید.

افزایش وزن بار، در فواصل زمانی طولانی تر. این قانون طلایی برای پایین آوردن هزینه فریت بار است.

هنگام تخمین قیمت فریت بار، دو نکته اصلی را باید در نظر گرفت: مسافت و وزن کالایی که قصد حمل آن را دارید.

اگر تعداد زیادی بسته کوچک و سبک ارسال می کنید، به ازای هر دفعه ارسال، هزینه ای که پرداخت می کنید هر بار فاکتور فاصله را پوشش می دهد. اگر بتوانید بسته های خود را در یک محموله بزرگ ترکیب کنید مزیت زیر را دارا می باشد:

به جای دوباره پرداخت کردن هزینه بابت مسافت، آن را تنها یک مرتبه پرداخت میکنید. در عمل این اتفاق در نرخ اعلام شده توسط ایرلاین به این طریق اتفاق میفتد که در وزن های خاصی که به نقطه شکست معروف است، هزینه اعلام شده توسط ایرلاین به ازای هر کیلوگرم کاهش می یابد. این امر در واقع تخفیفی است که ایرلاین بابت افزایش وزن بار، برای شما منظور می کند.

البته این راه ممکن است به دلیل نوع بیزینس یا میزان نقدینگی شما میسر نباشد. بنابراین اگر این روش برای شما مناسب نیست ، چگونه می توانید هزینه فریت بار را پایین نگه دارید؟

2. مذاکره برای قرارداد بلند مدت

مسلما گسترش یک رابطه کاری ارزشمندتر از دستاوردهای کار کوتاه مدت با شرکتهای متنوع است. شما می توانید به منظور کاهش هزینه فریت بار خود، با شرکت همای بلند آسمان در مورد ایجاد توافق نامه ای صحبت کنید که در دراز مدت هزینه های شما را بسیار کاهش خواهد داد.

به عنوان مثال ، ممکن است بتوانید ماهانه مقدار مشخصی از کالا را ارسال کنید. در این صورت ، شرکت همای بلند آسمان با افتخار شما را در این تجارت یاری خواهد کرد و با شما در مورد مفاد قرارداد و مبلغ آن مذاکره خواهد نمود.

قرارداد کاهش هزینه فریت بار ، قرارداد کاهش هزینه حمل و نقل هوایی

3. اولویت بندی و پایین نگه داشتن هزینه فریت بار

یکی دیگر از راه های پایین نگه داشتن هزینه حمل و نقل هوایی، اولویت بندی مرسوله های خود به ترتیب فوریت است. مرسوله هایی که باید فوراً ارسال گردند، از ارسال طریق هوایی انجام می شوند. مواردی که مسئله زمان برایشان مطرح نیست می توانند به صورت زمینی یا دریایی ارسال گردند.

بدین ترتیب تنها برای مرسوله های فوری هزینه برای حمل و نقل هوایی را می پردازید. این یک راه ساده برای صرفه جویی مالیست.

 

4. آیا به این حجم از بسته بندی نیاز دارید؟

کاملاً قابل درک است که هنگام حمل و نقل هوایی کمی محتاط تر باشید. سرعت هواپیماها و احتمال تکان های آن، باعث می شود تا بسیاری از مشتریان هنگام بسته بندی کالاهای گرانبهای خود بیشتر احتیاط کنند.

اما در بسیاری از موارد، بسته بندی هایی که توسط مشتریان انجام می شود کمی بیشتر از حد مورد نیاز است.

نسبت به ریسک آسیب کالاهای گرانبها دید مناسب داشته باشید. در صورتیکه مرسوله شما حاوی کالاهای بسیار مستحکم است، با کاهش حجم بسته بندی، هزینه فریت بار خود را کاهش دهید. به این صورت هم در وزن و هم در مواد مورد استفاده در بسته بندی کالاهای خود صرفه جویی می کنید. راه حل بهتر این است که بسته بندی کالاهای خود را به کارشناسان مجرب ما بسپارید. به این ترتیب بهینه ترین بسته بندی برای جلوگیری از آسیب کالا و در عین حال پایین آوردن هزینه حمل و نقل هوایی انجام می شود.

بسته بندی کاهش هزینه فریت بار ، بسته بندی کاهش هزینه حمل و نقل هوایی

همچنین اگر در مورد بسته بندی مناسب برای نیازهای خود نیاز به راهنمایی دارید، تنها کافی است از طریق فرم تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

 

5. برای کاهش هزینه حمل و نقل هوایی خود به ما اعتماد کنید.

کارشناسان فروش شرکت همای بلند آسمان همواره بهترین راه برای ارسال کالا را به شما ارائه می دهند. به کارشناسان حرفه ای ما اعتماد کنید تا بهترین ایرلاین را برای مسیر و نوع کالای مورد نظر شما پیشنهاد دهند. شرکت همای بلند آسمان نماینده برتر همه ایرلاین های ارائه دهنده خدمات کارگو اعم از ایرلاین امارات، قطر و … می باشد.

مدیریت فریت بار خود را به شرکت پر سابقه و قابل اعتماد همای بلند آسمان بسپارید و با خیالی آسوده از بهترین خدمات حمل و نقل لذت ببرید. متخصصان ما همه نیازهای لجستیکی شما را بدون مشکل رفع می کنند.

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید