کارگو امارات

نماینده بار امارات
کارگو امارات  (به انگلیسی: Emirates SkyCargo، به عربی: الإمارات للشحن الجوی‎) یک شرکت هواپیمایی باربری است که در دبی، امارات متحده عربی واقع شده است. از سال 2020، این شرکت چهارمین شرکت هواپیمایی باری بزرگ در سراسر جهان از نظر مجموع بار در تن کیلومتر پرواز و حمل و نقل بین المللی در تن کیلومتر است.

کارگو امارات بخش حمل و نقل هوایی امارات است که در اکتبر 1985، در همان سال تاسیس امارات، فعالیت خود را آغاز کرد. از آن زمان به بعد، فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم، مرکز اصلی آن بوده است. کارگو امارات پروازهای باری اختصاصی را به 26 مقصد از فرودگاه بین المللی آل مکتوم انجام می دهد و از طریق شبکه مسافربری امارات به 61 مقصد دیگر دسترسی دارد. ضمن استفاده از ظرفیت باری ناوگان مسافربری امارات، از هواپیماهای باری نیز بهره میبرد.

کارگ, امارات با نام امارات اسکای کارگو شناخته میشود. امارات اسکای کارگو یکی از شرکت های تابعه گروه امارات است که بیش از 40000 کارمند دارد و کاملاً تحت مالکیت دولت دبی و مستقیماً تحت شرکت سرمایه گذاری دبی است. شعار شرکت ارائه بالاترین استانداردهای کیفیت محصول است.

ارسال بار با نماینده بار امارات

هنگامی که شما برای ارسال بار خود به ترمینال بار فرودگاه امام مراجعه میکنید، ما برای بار شما تمامی شرایط ارسال و هزینه های ارسال بار را بررسی میکنیم. در صورتی که شرایط بار شما و هزینه های ارسال به نحوی باشد که ایرلاین امارات مناسبترین انتخاب برای شما باشد، ارسال بار توسط این ایرلاین انجام میپذیرد.

تمامی هماهنگیهای ارسال بار با ایرلاین، توسط شرکت همای بلند آسمان، نماینده بار امارات در ایران انجام میپذیرد. این امر به شما اطمینان خاطر میدهد که لازم نیست نگران ایجاد مشکل در پروسه حمل و ارسال بار باشید. در صورتی که بارنامه شما با ایرلاین امارات صادر شده باشد، یتوانید از طریق سایت اسکای کارگو امارات بار خود را به صورت لحظه به لحظه پیگیری کنید. در شکل زیر یک نمونه از قسمت بالایی بارنامه امارات آورده شده است. همانطور که مشاهده میکنید شماره بارنامه

به منظور پیگیری لحظه به لحظه بار خود،طبق شکل زیر، در کادر سمت چپ عدد 176 ، و در کادر سمت راست عدد هشت رقمی موجود بر روی بارنامه خود را وارد کنید

ناوگان باربری امارات متشکل از 150 هواپیما با میانگین سنی 67 ماه یکی از جوانترین هواپیماهای آسمان است. در سال 2008 کارگو امارات به یک هاب جدید با ظرفیت سالانه 1.2 میلیون تن در فرودگاه بین المللی دبی منتقل شد. فرودگاه بین المللی دبی. ترمینال نماینده بار امارات در زمینی به مساحت 43600 متر مربع ساخته شده است. این ترمینال ترکیبی از اتوماسیون و انعطاف پذیری را در خود جای داده است. ترمینال به طور خاص برای کمک به تسریع زمان چرخه فرآیند حمل و نقل و در عین حال به حداقل رساندن مغایرت با انبار طراحی شده است. کارگو امارات دارای یک تیم اختصاصی مستقر در Cargo Mega Terminal است که به طور جامع در مورد نیازهای جابجایی بارهایی شامل طیف گسترده ای از محصولات آموزش دیده است. مقاماتی از جمله گمرک دبی، اداره هوانوردی غیرنظامی و وزارت کشاورزی و شیلات امارات متحده عربی در همان ساختمان قرار دارند و امکان پذیرش سریع صادرات و تحویل واردات را فراهم می کنند. طی چند سال آینده، این شرکت هواپیمایی از 352 هواپیما در ناوگان خود استقبال خواهد کرد. ارزش کل هواپیماهایی که  قرار است به این ایرلاین اضافه شوند بیش از 68 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

 

 

 

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید