ارسال هوایی ماهی و غذاهای دریایی

ارسال ماهی با هواپیما

با راه حل های سفارشی از متخصصان ماهی و غذاهای دریایی به موقع و ایمن به بازارهای خود برسید.

ماهی تازه و غذاهای دریایی نه تنها خوشمزه، بلکه سالم نیز هستند. امروزه با پیشرفت سیستم حمل و نقل بین المللی، در تمام طول سال، در هر نقطه از جهان، میتوان از ماهی تازه لذت برد.

برای ارسال هوایی ماهی و غذاهای دریایی، ایمنی پروسه حمل و نقل از اهمیت بالایی برخوردار است. چه در مورد ماهی منجمد و چه تازه، ارسال ماهی با هواپیما نه تنها باید تضمین کننده بالاترین کیفیت طعم و ظاهر باشد، بلکه باید استانداردهای ایمنی دقیقی را نیز رعایت کند. سرعت حمل و نقل تنها نیمی از داستان است. نحوه بسته بندی ماهی و غذاهای دریایی تاثیر زیادی بر کیفیت و ماندگاری آنها دارد. تیم بسته‌ بندی ما با بررسی و اصلاح نحوه بسته بندی غذاهای دریایی تازه و منجمد، از زنجیره سرد ناگسستنی از لحظه ورود تا لحظه تحویل به مشتری اطمینان حاصل میکنند.

با دانش عمیق از طیف کامل ماهی های زنده، تازه، منجمد و سایر غذاهای دریایی، تیم ما می تواند بهترین راه حل را برای دسته خاص بار ماهی شما به صورت سفارشی شده پیشنهاد دهد.

حمل و نقل سریع و مطمئن غذاهای دریایی

شرکت همای بلند آسمان (HBA) چندین سال تجربه در حمل و نقل ماهی تازه و غذاهای دریایی از ایران به سایر مقاصد بین المللی دارد. تیم لجستیکی ما با ارائه بهترین مسیرهای پروازی کوتاه و مستقیم، موقعیت ایده آلی را برای ارسال انواع بارهای خوراکی فاسدشدنی فراهم می‌آورد. به این ترتیب می‌توانیم غذاهای دریایی تازه را سریع و مطمئن به تمامی مقاصد بین المللی برسانیم.

هنگامی که محموله غذاهای دریایی پذیرفته می شود، بدون معطلی به مناطق ذخیره سازی اختصاصی COOL منتقل می شود. غذاهای دریایی همیشه در دمای بین +2 تا +8 درجه سانتیگراد نگهداری و ارسال می شوند. برای حفظ خدمات با کیفیت بالا، تمام محصولات با دمای کنترل شده دارای اولویت بالایی هستند و به طور خودکار 24 ساعت شبانه روز نظارت می شوند.

پروسه آماده سازی مدارک ارسال ماهی با هواپیما

به منظور دریافت مجوز ارسال ماهی با هواپیما، دریافت مجوز از جهاد کشاورزی الزامیست.

برای بارهایی با وزن زیاد، جهاد کشاورزی محل صید ماهی مجوز لازم را صادر میکند. سپس بار ماهی توسط ماشینهای حمل مخصوص که مجوز جهاد کشاورزی را داشته باشند، به تهران انتقال پیدا میکند.

مزایای ارسال هوایی ماهی با HBA

در ارسال هوایی ماهی و محصولات دریایی با تیم متخصص ما، شما از مزایای زیر بهره مند خواهید شد:

  • انتخاب زمان حمل و نقل بهینه و بهترین ایرلاین برای حداکثر حفاظت از ماهی
  • دانش خاص برای ارسال ماهی با هواپیما
  • شبکه جهانی ارسال انواع بار فاسد شدنی به سراسر نقاط دنیا
  • سردخانه و فریزر
  • امکان پیگیری کامل و لحظه به لحظه به صورت آنلاین

اشتراک این نوشته

هیچ نظری وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید